KNP Labs startuje w Polsce

Published on

Feb 15, 2012

knp

Feb 16, 2012 − Dzień dobry! Mamy zaszczyt ogłosić iż KNP Labs rozpoczyna aktywną działalność na terenie Polski. Jeśli zastanawiasz się co to oznacza dla Ciebie, postaramy się krótko i zwięźle odpowiedzieć Ci na to pytanie!

Dzień dobry! Mamy zaszczyt ogłosić iż KNP Labs rozpoczyna aktywną działalność na terenie Polski. Jeśli zastanawiasz się co to oznacza dla Ciebie, postaramy się krótko i zwięźle odpowiedzieć Ci na to pytanie!

Kim jesteśmy?

KNP Labs to grupa pasjonatów i ekspertów w wielu dziedzinach którzy tworzą oprogramowanie, prowadzą treningi i konsultacje, oraz pomagają w rozwoju "wolnego oprogramowania". Jeśli chcesz nas sprawdzić, koniecznie zobacz nasze realizacje oraz odwiedź nasz [profil na GitHubie](http://github.com/KNP Labs).

To co robimy, robimy z pasją, dbając o każdy szczegół, a tworzenie testów to dla nas cholerna radocha, co sprawia że współpraca z nami to czysta przyjemność.

Przy takim podejściu jesteśmy jednocześnie efektywni, a dlaczego? Ponieważ pracujemy z [najlepszymi](http://github.com/KNP Labs) i mamy kota Edgara.

Kot Edgar to znana figura w społeczności Symfony, i choć jest francuzem to ponoć szukając po kądzieli można znaleźć u niego polskie korzenie.

Co możemy zrobić dla Ciebie?

Na pewno nie oddamy Edgara. Możemy jednak zaoferować naszą pomoc jeżeli:

  • Potrzebujesz nowej, odpicowanej aplikacji webowej, ale nie masz kogoś kto by się tym zajął. My mamy,
  • Masz pomysł na start-up ale nie wiesz jak go zrealizować. Mamy w tym doświadczenie, wystarczy skontaktować się z nami,
  • Chcesz zdobyć wiedzę o Symfony, BDD i narzędziu Behat ale nie wiesz jak zacząć. Przeprowadzamy szkolenia oraz tworzymy tutoriale. Uważasz że przydałaby się polska wersja językowa? Skontaktuj się z nami.

Pamiętaj aby sprawdzić nasze [otwarte rozwiązania](http://github.com/KNP Labs), być może któreś z nich jest właśnie tym czego od dawna szukasz! Lecz jeżeli nadal nie możesz znaleźć czegoś co spełnia Twoje oczekiwania, koniecznie napisz do nas!

Written by

KNP Labs
KNP Labs

Comments