Pierwsze szkolenie Symfony2 w Warszawie

Published on

Apr 25, 2012

knp

Apr 26, 2012 − Nadszedł czas by ogłosić pierwsze szkolenie Symfony2 w Warszawie! Zostań przeszkolony przez naszych ekspertów w stolicy.

Jeśli śledzisz nasze poczynania, pewnie już wiesz ze rozszerzyliśmy zakres naszych działań na Polskę. Dotyczy to również szkoleń!

Jeżeli Symfony2 to dla Ciebie zupełnie nowy temat lub dopiero raczkujesz, dzięki naszej pomocy będziesz mógł biegać. Z naszym wsparciem bardzo szybko i efektywnie zaczniesz używać tej technologii.

Poznaj podstawowe koncepty i idee stojące za tym frameworkiem, dowiedz się wszystkiego na temat najlepszych praktyk, konwencji i odkryj kilka sprytnych trików dzięki naszym ekspertom.

Materiał obejmuje korzystanie z Doctrine2, podstawowych i niezbędnych komponentów dostarczanych przez Symfony2, tworzenia widoków Twig, stosowania biblioteki Assetic, testowania aplikacji z użyciem frameworka BDD Behat i nie tylko.

Poznałeś już podstawy Symfony2? Nie martw się, jesteśmy pewni, że znajdziesz coś nowego i interesującego w naszym programie szkoleniowym.

Szkolenie odbędzie się w Warszawie, rozpocznie się 31-05-2012 i potrwa dwa dni, które spędzisz na poznawaniu frameworka Symfony2 i... kodowaniu! Nie będzie to tylko techniczna pogadanka z prezentacją, będziesz korzystał ze swoich umiejętności i rozwijał je jednocześnie.

Sprawdź naszą stronę informacyjną by dowiedzieć się szczegółów, zapoznać z programem i kosztami. Jeśli zdecydowałeś się zarejestrować, możesz to zrobić poprzez prosty formularz kontaktowy na stronie szkoleń.

Do zobaczenia w Warszawie!

Written by

KNP Labs
KNP Labs

Comments